Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Nové kuchyne

Okrem použitých a zánovných kuchýň z Nemecka nájdete v našej ponuke aj sortiment úplne nových kvalitných kuchýň. Tie Vám dodáme spoločne so spotrebičmi a radi zariadime aj montáž na mieste.

Našim zákazníkom ponúkame široký sortiment moderných kuchýň i rustikálnych kuchýň vrátane špičkových spotrebičov z Nemecka. Neváhajte a navštívte nás v showroome v Jindřichovom Hradci, prípadne sa pozrite na našu ponuku online. Vybrať si môžete z viac ako 70 kuchynských liniek, ktoré Vám zavezieme až domov. Radi poskytneme aj služby stolárov, zaistíme inštaláciu a poradíme.

U nás máte záruku veľmi priaznivých cien. Kompletne vybavený kuchynský set u nás kúpite už od necelých 800 €. Zariaďujete si novo byt? Rekonštruujete bytové jadro? Nová kuchyňa Vás nemusí stáť kopu peňazí. Nakupujte chytro. V našej širokej ponuke si iste vyberiete kuchyňu svojich snov, ktorá Vám bude vyhovovať.

Radenie

Dispozícia

Rovná Tvar L Tvar U

Nová moderní hnědá kuchyně s ostrovem+ spotřebiče (542023)

  Nová moderní hnědá kuchyně značky NOBILIA s rozměry 184 cm a ostrovem s rozměry 191x107 cm TOP STAV! Součástí linky jsou tyto spotřebiče: Trouba značky AMICA Sklo-keramická deska značky AMICA Lednice značky PHILCO Mikrovlná trouba značky AMICA Dřez s baterií Linka je vybavena zpomalovači zavirání šuplat a dviřek.


Detail

6 809 €

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne