Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Dovezieme na zákazku

Zaoberáme sa dovozom a predajom použitých kuchýň z Nemecka. Kuchyne spolu so spotrebičmi najprv vykúpime z nemeckej domácnosti, ktorá napríklad rekonštruuje či predáva svoj byt či dom. Kuchyne z dovozu sú veľmi kvalitné a často sú vybavené aj potrebnými a kvalitnými spotrebičmi. Hoci sú ponúkané kuchyne použité, sú vždy vo veľmi dobrom stave.

Kuchyne sú navyše dodávané po skrinkách, teda záverečnej rozostavenie skriniek si môžete zvoliť podľa svojho uváženia. Na našom webe nájdete pravidelne aktualizované fotografie zhotovené pred demontážou. Celý náš sortiment môžete vidieť vystavený v sklade v Jindřichovom Hradci, kde si ich môžete osobne prezrieť. Po výbere a zakúpení kuchyne Vám ponúkame možnosť využitia dopravy nábytku a spotrebičov priamo našou firmou.

Kuchyňa osobne jazdíme preberať do Nemecka a potom zabezpečujeme ich predaj. V domácnosti je sami rozoberieme a starostlivo naskladníme do vozidla na prepravu. Tým si zabezpečujeme vysokú kvalitu a strážime, aby sa kuchyňa počas demontáže a prepravy akokoľvek nezničil. V našom sklade si následne môžete prezrieť všetky ponúkané kuchyne, aby ste sa presvedčili o jej kvalite a stavu a nekupovali tak mačku vo vreci!

V prípade, že požadujete aj montáž zakúpenej kuchyne, ponúkame Vám grafické spracovanie vašej kuchyne podľa vašich prianí a dispozícií. Spolupracujeme s niekoľkými stolári, ktorí Vám kuchyňa namontujú podľa Vášho priania a požiadaviek, môžete si vybrať usporiadanie skriniek a spotrebičov presne podľa Vašich možností a priania.

Neváhajte nás kontaktovať a prípadne navštíviť v našom sklade v Jindřichovom Hradci, kde sa môžeme spoločne dohodnúť na všetkých podmienkach a ďalšom postupe. Tešíme sa na Vás!

Pre oznámenie Vašej predstavy k dovozu kuchyne ideálne využite telefonického kontaktu.

Cena dopravy Vašej kuchyne je 150 euro až k Vám domov.

Dovezieme kuchyňa na zákazku
telefón:

+420 737 928 351

+420 720 956 227

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne