Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Lokalita skladu a showroomu

 

Použité kuchyne

U Cihelny 732/III

377 01 Jindřichův Hradec 

Česká republika

Otváracia doba: Po - Ne 9 - 17 hod (Po 17 hod je možná prehliadka  po predcházajúcej dohode.)

 

 

- Smerom od Českých Budějovíc (České Budějovice - Lišov - Třeboň - JH)

Po ceste I/34 budete míňať po ľavej strane čerpacie stanice BENZINA, OMV, prídete na kruhový objazd, na ktorom budete odbočovať vľavo (druhý výjazd vpravo), ďalej pôjdete 1000m a dostanete sa na ďalší kruhový objazd, na ktorom odbočíte vpravo (prvý výjazd doprava - smer Otín), pôjdete ďalších 300m a odbočíte vľavo (areál so zeleným plotom).

- Smerom od Tábora (Tábor - Kardašova Řečice - JH)

Po ceste I/23 prídete do Jindřichovho Hradca, po ľavej strane budete míňať čerpaciu stanicu MOL. Pôjdete stále rovno a prídete na kruhový objazd, na ktorom sa dáte rovno (druhý výjazd vpravo), ďalej pôjdete 1000m a prídete na ďalšie kruhový objazd, na ktorom sa dáte doľava (tretí výjazd vpravo - smer Otín) pôjdete ďalších 300m a odbočíte vľavo (areál so zeleným plotom).

- Smerom od Humpolca (Humpolec - Pelhřimov - Kamenice nad Lipou - JH)

Po ceste I/23 prídete do Jindřichovho Hradca, prídete na kruhový objazd, na ktorom odbočíte vľavo (tretia výjazd vpravo), ďalej pôjdete 1000m a prídete na ďalšie kruhový objazd, na ktorom sa dáte doľava (tretí výjazd vpravo - smer Otín) pôjdete ďalších 300m a odbočíte vľavo (areál so zeleným plotom).

- Smerom od Dačíc (Dačice - Kunžak - JH)

Po ceste II/164, prídete do Jindřichovho Hradca. Na prvom kruhovom objazde sa dáte doprava (prvý výjazd vpravo), ďalej pôjdete 1000m a dostanete sa na ďalší kruhový objazd, na ktorom odbočíte vpravo (prvý výjazd doprava - smer Otín), pôjdete ďalších 300m a odbočíte vľavo (areál so zeleným plotom).

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne