Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Archív kuchynských liniek

Zháňate kuchyňu a nemáte dostatok prostriedkov na úplne novú? Zabrúste do našej širokej ponuky zánovných a použitých kuchynských setov v najrôznejších štýloch a prevedeniach. Potešíme priaznivcov klasickej rustikálnej kuchyne, ale aj moderných designov a čistých línií.

Náš online bazar kuchyní Vám poskytne rozsiahly sortiment za veľmi priaznivé ceny. Neoddeliteľnou súčasťou každej kuchyne sú aj kvalitné spotrebiče, na ktoré máte záruku 3 mesiace. Použité kuchyne sú vybavené sklokeramickými doskami, rúrou, digestorom, mrazničkou, chladničkou a umývačkou. O dopravu sa starať nemusíte. Kuchyňu zavezieme očistenú, po servise a pripravenú na inštaláciu až k Vám domov.

Veľkou výhodou kuchýň z Nemecka je ich kvalita, bytelnost a použitie prvotriednych spotrebičov. Vybrať si môžete online alebo navštíviť náš showroom v Jindřichovom Hradci.

Radenie

Dispozícia

Rovná Tvar L Tvar U

Moderná svetlá linka tvaru L + spotrebiče (12023)

Moderná svetlá kuchynská linka tvaru L s rozmermi 287 x 320 x 205 cmSúčasťou linky sú tieto spotrebiče: Umývačka riadu Sklo-keramická doska značky SIEMENS Digestor Drez s batériou


Detail

2 893 €

775. Moderné svetlá rovná linka + spotrebiče

Moderná svetlá rovná kuchynská linka s rozmerom 550 cm. - nová pracovná doskaSúčasťou linky sú tieto spotrebiče: Lednice značky SIEMENS Mraznička značky SIEMENS Umývačka značky SIEMENS Rúra značky SIEMENS Sklo-keramická doska značky SIEMENS Digestor Drez s batériou


Detail

2 000 €

1 800 €

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne