Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Trendy v kuchyni na jeseň 2019

Přidáno 08. 10. 2019

So zmenou sezóny, nové trendy v kuchyni sa tiež blíži. Či už je to renovácia kuchyne, získanie novej kuchyne (www.pouzitekuchyne.sk), alebo len chcete zmenu vo forme jesenných doplnkov a dekorácií, je teraz ideálny čas na zmenu. Po lete ste naplnení energiou a odpočal. Je to ideálny čas plánovať sen kuchyne alebo len zmeniť dekorácie, farby a vzory vo vašej kuchyni. Našli sme pre vás, čo svet kuchyne dizajn je v súčasnej dobe trendy pre jeseň 2019.

Rovnako ako každá sezóna a jeseň, má svoje čaro. Od krásnych farieb v prírode, cez lesné bobule, rôzne sviatky a oslavy, príjemné večery s horúcim čajom pri krbe alebo rodinné obedy s tekvicovou polievkou vo vašej kuchyni. Ak sa vám páči jeseň a všetky jeho krásu, ktorá prináša, potom sa určite čítajte ďalej. Čerpať inšpiráciu pre jednoduchú úpravu vašej kuchyni, zaujímavé dekorácie a jesenný jedálenský stôl dokončiť.

Jesenné omladzujúce cure pre vašu kuchyňu? To je tiež možné. Ak ste sa rozhodli renovovať kuchyni rozhodne nezabudnite na doske. To bude robiť veľa sprievody a je základom kuchyne pre prípravu všetkých jedál. Spolu s doskou sú veľkou zmenou dverí kuchynského skriniek, alebo napríklad zmenou kuchynského drezu s batériou. Ak dokončíte všetko, napríklad obraz v jesennom duchu bude vaši priatelia vyzerať.

Ak si nie ste istí, aké farby si vybrať v kuchyni, potom za rok 2019 vedie ochir, oranžová, všetky odtiene hnedej, tmavo hrdzavé, žltkasté oranžové a nemusíte pokaziť nič ani klasické čisto biele. Tieto farby dám vašej kuchyni pád, ako je na dlani.

A hurá do jesennej dekorácie. Naplánujte si prechádzku na vidieku, zbierajte kužeľa, vetvičky, okvetné lístky.. Predstavivosť, limity nekladú. Môžete tiež nájsť miniatúrne okrasné tekvice v kvetinových obchodoch/obchodoch dnes a vytvoriť si vlastné dekorácie.

Jeseň v pohári, ako na to? Typické jesenné dekorácie, ako sú drobné tekvice a farebné listy, sú skvelé v skle. Môžete ich usporiadať do priehľadných pohárov, jednoduchých vátov alebo konzervačných okuliarov. Na kuchynskej doske alebo na jedálenskom stole, bude takýto dekor vyzerať jednoducho božsky. Ak priehľadné sklo nepotrebuje veľa, stávka na porcelán alebo keramiku. Keramický Riad krásne vyniká gaštany, jablká, Šípky, orechy alebo suché kvety.

Ďalším skvelým tipom je drevo. Bude to vyvolať jesennú náladu v nás všetkých. Urobte jednoduché drevené táže, alebo len pripraviť vázu a prejsť. V exteriéri budete krásne vyčistiť hlavu a stále existuje veľa vetvičiek, kužeľov, listov alebo kvetov, aby vyhovoval vašim kravatu.

Sviečky, Jesenná radosť. Dovoz váš domov a dať ju do spoluväzieb. Môžete usporiadať sviečky v košíčkov alebo pohárov, alebo vytvoriť tradičné Halloween dekorácie a urobiť niekoľko otvorov v dutej tekvice. A nezabudnite na tradičné jesenné pochúťky. Tekvicové polievka alebo koláč, varené víno, horúci zázvor čaj s citrónom, pečené gaštany, jablko strabed, orechy.. Krásne voňajúce a beauti celú vašu kuchyňu.

finalni.PNG

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne