Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Použité Kuchyne.sk - Máme otvorené!

Přidáno 15. 05. 2020

Po situáciu, ktorá nastala a ovládla celú ČR sme opäť späť! Vďaka priaznivejšie situáciu, máme opäť otvorené. Kde nás nájdete? Náš sklad, predajňa a showroom sídli v Jindřichovom Hradci, kam si môžete použité kuchyne prísť pozrieť.

brrrrrr.jpg

Naša firma sa zaoberá distribúciou použitých nemeckých kuchýň. Neustále disponujeme viac ako 70 kuchynskými linkami. Využívame vlastnú dopravu, pomocou ktorej zavážame kuchynskej linky po celej Českej republike až k Vám domov. Kuchynské linky rozvážame aj na Slovensko. Všetky kuchyne sú plne servisované, pred predajom ošetrené a na spotrebiče Vám poskytujeme záruku 3 mesiacov.

Pokiaľ zháňate kvalitnú kuchyňu za nízku cenu, tak ste u nás správne!
"Nemecká kvalita v každom šraubku Vašej kuchyne"

Kuchynskej linky vrátane spotrebičov vykupujeme a demontuje v Nemecku osobne. Osobne tiež dohliadame na šetrné zaobchádzanie s jednotlivými časťami, tak, aby nedošlo k ich mechanickému poškodeniu, odretie atď. Kuchynské linky sú vybavené kvalitnými spotrebičmi prémiových značiek. K predaju kuchyne pôvodnými majiteľmi dochádza väčšinou spoločne s predajom celého ich domu či bytu, kedy si nový majiteľ praje existujúce vybavenie rekonštruovať alebo úplne odstrániť a zariaďovať priestor podľa svojho vkusu. V tomto prípade využijú našich služieb, kedy kuchyni vykúpime, demontujeme a prevezieme na náš sklad do Jindřichova Hradca.
Aké kuchyne predávame? Na úvodnej strane našich webových stránok si môžete všimnúť, že ponúkame kuchyne rôznych typov a tvarov. Napríklad rustikálne, moderné, zostavy do tvaru písmena L, U, ale aj rovné alebo atypické. Keďže je všetko demontované a dodávané ako jednotlivé samostatné skrinky, môže sa kuchyne prispôsobiť vašim potrebám a rozostaviť presne podľa vašich požiadaviek. Možno samozrejme dať aj novú platňu ku kuchynskej linke.
Staráme sa o zachovaní maximálnej kvality kuchyne pri manipulácii, prevoze aj pri jej následnej inštalácii.

Ak si u nás svoju novú kuchyňu vyberiete, v prípade záujmu vám zabezpečíme opätovné zostavenie a namontovaní kuchyne u vás doma. Spolupracujeme so skúsenými remeselníkov a stolári, ktorí vám v tomto ochotne vyhovie. K tomu všetkému vám môžeme ponúknuť aj spracovanie grafického návrhu. Uvidíte tak vašu kuchyňu hotovú ešte skôr, než ju budete mať reálne zostavenú a pripravenú na skvelé nové recepty.
Na úvodnej strane našich webových stránok tiež môžete vidieť aktuálnu ponuku použitých kuchýň. Je tu stručný prehľad novo naskladnených kuchýň. Nižšie si môžete zobraziť celú ponuku kuchýň. Pre tých, ktorí chcú mať neustály prehľad o aktuálnej ponuke, stačí do bieleho poľa na našich stránkach vyplniť emailovú adresu. Každý pondelok Vám potom zašleme email, v ktorom vás budeme informovať o nových a stálych kuchyniach, ktoré máme na predaj. Novo ponúkame na predaj i ostatné "použitý" sortiment, sú tu v ponuke napríklad stoly, stoličky, príborníky, komody, vešiaky, botníky atď.

8.jpg

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne