Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Nová "použitá" kuchyne do Vianoc u Vás doma

Přidáno 18. 11. 2020

Kuchárky a gazdinky, prajete si novú a lacnú kuchyňu ideálne s doručením domu a nainštalovaním ešte do Vianoc? Túžite po tom, uvariť štedrovečernej večeri v novej modernej kuchyni? Vieme ako na to. Prečítajte si náš článok.

Zadávať teraz truhlárom zákazku na novú kuchyňu asi vhodné nie je. Nielen vplyvom súčasnej situácie, ale bežne sa stáva, že výroba kuchyne trvá až 3 mesiace. To už do Vianoc rozhodne nestihnete. Navyše druhá vec je tá, že kuchyňa vyrobená na mieru od stolára stojí mnohonásobne viac peňazí. Moc lacno ju teda nekúpite. Pokiaľ vám ale súčasná kuchyne už doslúžila, alebo má známky opotrebenia, na ktoré sa už nechcete pozerať a prajete si do Vianoc kuchyňu novú, pozrite sa na našu ponuku: https://www.pouzitekuchyne.sk/kuchyne/vse Môžeme vám zaručiť doručenie do Vianoc. Zabezpečujeme dopravu, takže si nemusíte lámať hlavu alebo zháňať niekoho, kto vám kuchyni domov dovezie. Kuchyne od nás sú použité, ale o to viac kvalitné, sú pred predajom servisované, sú čisté a oveľa lacnejšie oproti tým od stolárov. Ak plánujete zakúpenie použité kuchyne a neviete podľa čoho sa rozhodnúť, kde začať, dáme vám pár rád. Aj od nás bude použitá kuchyne na mieru! A prečo? Ako prvý si pred výberom kuchyne zmerajte priestor, kam chcete novú a použitú kuchyňu umiestniť. Je dôležité vychádzať z rozmerov určených pre kuchyňu. Ďalej tiež, či použitá kuchyne bude podobného tvaru, ako bola tá predchádzajúca? Hodí sa vám rovná kuchyne, kuchyne do tvaru "U" alebo kuchyne do tvaru "L"? Aj to sú faktory, ktoré výber rozhodne ovplyvňujú.

Druhým dôležitým faktorom je štýl a vzhľad kuchyne. Má byť vaša nová a použitá kuchyne moderné a dizajnová alebo preferujete skôr rustikálny a klasický štýl. Prajete si kuchyňu jednofarebnú, bielu, šedú alebo vanilkovou? Alebo celý život snívate o klasické veľké drevené kuchyni? Všetky varianty kuchýň nájdete na našom webe: https://www.pouzitekuchyne.sk/kuchyne/vse

Tretí bod, na ktorý nesmieme zabudnú sú spotrebiče, ktoré si prajete vo vašej použitej kuchyni mať. U použitých kuchýň sú presne vypísané kuchynské spotrebiče, ktoré daná kuchyne obsahuje a ktoré k nej patria. Jednoducho povedané, všetky použité kuchyne predávame so spotrebičmi. To by sa vám pri kuchyni vyrobené od stolára nestalo. Doplácali by ste ešte veľké finančné čiastky za dokúpenie kuchynských spotrebičov. U nás je to inak! Ide to aj lacno.

Štvrtým faktorom je tiež cena. Nebudeme si nahovárať, že investície do kuchyne je lacná záležitosť. Ale prečo teda vyhadzovať zbytočne za kuchyňu od stolárov, keď rovnakú a oveľa kvalitnejšie môžete mať od nás z použitých kuchýň? Podľa ceny si tiež môžete kuchyňu vybrať. Od najlacnejších kuchýň, ktoré sa pohybujú okolo 570 € vrátane spotrebičov až po tie veľké drahšie kuchyne okolo 2500  vrátane spotrebičov.

Piatym bodom je náš bonus pre vás. Máme svojho súkromného stolára, ktorý v prípadoch, keď niektoré kuchynské skrinky či kuchynská doska presne nesedí do novej domácnosti pomôže a profesionálne kuchyni upraví na presné miery kam bude použitá kuchyne inštalovaná.

A za šieste, už ste si vybrali a tešíte sa na použitú kuchyňu od nás? 

https://www.pouzitekuchyne.sk/kontakt/

vanoce-pouzita-kuchyne.PNG

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne