Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Kúpa použité kuchyne od nás!

Přidáno 14. 10. 2020

Objavte kuchyňu Vašich snov u nás! Kuchyňa je veľmi dôležitým miestom v dome alebo byte, kde sa odohráva v podstate všetko. V našej ponuke nájdete lacné použité kuchyne do domu aj bytu, rovné, do tvaru L, biele, farebné, tmavé, so spotrebičmi a ďalšími výhodami. Prečítajte si náš nový článok.

Ako postupovať pri výbere a kúpe kuchyne? Už sa tešíte na svoje nové kulinárske kráľovstvo? Veď sa predsa jedná o priestor, kde sa schádza celá vaša rodina. Tak vyberajte starostlivo. Pozor na hlavu v oblakoch, neustále majte na pamäti niekoľko pravidiel. Navyše vždy neplatí pravidlo, že drahé kuchyne, sú tiež kvalitné kuchyne. Preto sme tu my www.pouzitekuchyne.sk. Dovážame tie najkvalitnejšie použité kuchyne z Nemecka, a navyše za priaznivé ceny. Máme najnižšie ceny použitých kuchýň na trhu. Kuchyňa predávame vrátane kuchynských spotrebičov, takže ušetríte aj čas pri vyberaní a nakupovanie kuchynských spotrebičov. Pri predaji dodržiavame všetky vládou stanovené opatrenia, ktoré sú v súčasnej dobe aktuálna a samozrejme veľmi dôležitá. Všetky dovážané použité kuchynskej linky servisujeme a dezinfikujeme. Pred predajom kuchýň prebieha vždy údržba kuchyne a dodáme vám ju vždy čistú a pripravenú na inštaláciu. K inštalácii kuchyne ponúkame aj služby nášho šikovného stolára, ktorý vám môže kuchyni upraviť priamo na mieru podľa vašich rozmerov. Pri výbere a kúpe kuchyne ponúkame u nás na showroome v Jindřichovom Hradci tiež poradenstvo ku kuchyniam. Kuchyňu vám dovezieme až k vám domov. Zaisťujeme dopravu.

Výber kuchyne:

Fáza rozhodovania. Akú kuchyňu zháňate? Ideálne je dohodnúť sa pred návštevou nášho showroomu s partnerom / manželom, akú kuchyňu si budete priať. Tak, aby spĺňala vaše predstavy. Pred návštevou nášho showroomu, alebo ak nechcete vychádzať z domu, si môžete všetky kuchyne prezrieť na našich stránkach www.pouzitekuchyne.sk Tiež je potrebné sa s partnerom dohodnúť na vašich finančných možnostiach.

Rozmery kuchyne:

Pred samotným výberom je dôležité zmerať presné rozmery vašej súčasnej kuchyne alebo miestnosti, kde má vaša nová "použitá" kuchyne stáť. A tiež zvoliť tvar kuchyne. Prajete si kuchyňu rovno? Alebo do tvaru L?

Štýl kuchyne:

Štýl a dizajn kuchyne? Čo sa vám páči? Celková kompozícia kuchyne by mala ladiť so zvyškom vášho domu alebo bytu. Veľmi obľúbený štýl v poslednej dobe je štýl moderné, často sú volené svetlé farby kuchýň. Na druhom mieste sú kuchyne vo vidieckom štýle, provence a tiež rustikálny. V týchto kuchyniach sa každý z vás bude určite cítiť pohodlne. Kuchyňu nezabudnite doladiť štýlovým jedálenským stolom alebo dreveným príborníkom.

Farba kuchyne:

Farba je podstatným momentom pri výbere. Ak máte v kuchyni okno, môžete voliť akúkoľvek kuchyňu. Ak máte v miestnosti skôr tmu a nemáte prístup svetla z vonku, bolo by pre vás vhodnejšie voliť kuchyni svetlú, drevenú, bielu alebo napríklad šedú. Ale farba kuchyne, akú si vyberiete je čisto len a len na vás. Je to vaša voľba a musia splniť vaše očakávania.

Praktickosť kuchyne:

Každá žena iste ocenia hlavne praktickosť a využiteľnosť. Musí existovať miesto na prípravu jedla, varenie, umývanie riadu a v neposlednom rade aj na uchovávanie potravín. Všetky tieto miesta sú potrebné, aby ste mali všetko po ruke. Ak vám učarovalo napríklad sklo, zvoľte drevenú rustikálne kuchyňu aj s presklenými skrinkami.

Detaily sú dôležité:

Detaily sú dôležitou čerešničkou na torte. Stále sa vezieme na vlne minimalizmu, preto by malo byť čo najviac potravín a spotrebičov umiestnené v úložných priestoroch. Či už ste si u nás vybrali kuchyňu vo vidieckom, retro alebo modernom štýle, nezabúdajte štýlu prispôsobiť aj tie najmenšie, zdanlivo nepodstatné, doplnky, ako sú taniere, príbor alebo hrnca a prestieranie.

4.jpg

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne