Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


O nás

Zaoberáme sa dovozom a predajom zánovných a použitých kuchýň z Nemecka. Kuchyne spolu so spotrebičmi vykupujeme z nemeckých domácností, ktorých majitelia rekonštruujú alebo predávajú svoj byt či dom.

Kvalitné kuchyne vrátane spotrebičov

Súčasťou výbavy týchto kuchýň sú aj prvotriedne spotrebiče. Hoci sa jedná o použité kuchyne, sú vždy v perfektnom stave. Zoženiete u nás klasický rustikálny štýl, ale aj moderné kuchynské linky. Kuchyne dodávame po skrinkách, takže záverečné rozostavenie skriniek si môžete zvoliť podľa svojho uváženia. Na našom webe nájdete pravidelne aktualizované fotografie zhotovené pred demontážou.

Showroom v Jindřichovom Hradci

Celý náš sortiment si môžete osobne pozrieť v sklade v Jindřichovom Hradci.

Dopravíme až k Vám domov

Po výbere a zakúpení kuchyne Vám ponúkame možnosť využitia dopravy nábytku a spotrebičov priamo našou firmou. Momentálne disponujeme 3 dodávkami, ktoré Vám kuchyňu zavezú kamkoľvek až domov. Cena dopravy je 0,5  / km po celom Slovenskom.

Špičkové služby

Na všetky spotrebiče poskytujeme ako jediní záruku 3 mesiace. Nemusíte sa tak obávať, že sa Vám niečo pokazí. Celá kuchyňa je vždy kompletne po servise, vyčistená a pripravená na predaj.

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne