Máme stálu ponukou viac ako 70 kychyňských liniek skladom v Jindřichovom Hradci.
Všetky linky zavezieme vlastnou dopravou až k Vám domov a na spotrebiče Vám dáme záruku 3 mesiacov!


Akčné kuchyne

Kvalitné lacné kuchyne z Nemecka sa môžu jednoducho stať súčasťou aj Vašej domácnosti. Za akčné ceny ponúkame kompletné kuchynské sety zahŕňajúce aj nevyhnutné komponenty ako spotrebiče, skrinky, pracovnú plochu a drez s batériou. To všetko za bezkonkurenčné ceny. Hoci sú kuchyne zánovné, stále spoľahlivo poslúžia a vyzerajú ako nové. Vyberte si z našej širokej ponuky kuchýň v najrôznejších štýlových prevedeniach.

Použité kuchyne predstavujú kvalitu za rozumnú cenu. Na všetky spotrebiče Vám poskytneme záruku 3 mesiace a kuchyňu dopravíme až k Vám domov po kompletnom servise, vyčistenú a pripravenú na namontovanie.

Navštívte aj naše ďalšie kategórie. Máte radi tradičné rustikálne kuchyne, alebo dávate prednosť vzdušnému modernému dizajnu a čistým líniám? Vždy máme na sklade viac ako 70 kuchynských setov. Stačí si vybrať online, alebo navštíviť náš showroom v Jindřichovom Hradci.

Radenie

Dispozícia

Rovná Tvar L Tvar U

300.AKCE-Rovná tmavá rustikálny kuchynská linka + spotrebiče

Rovná rustikálne kuchynská linka s rozmerom 440 cm.- ZLACNENÉ O 2.000 Sk. Súčasťou linky sú tieto spotrebiče: Lednice značky SIEMENS Rúra značky SIEMENS Sklo-keramická doska značky SIEMENS Umývačka riadu značky SIEMENS Digestor Drez s batériou


Detail

790 €

711 €

Sledujte aktuálnu ponuku

Chcem poslať aktuálny sortiment kuchyne